Organiczny krem z kwasem laktobionowym – badania

Podkreślając najmocniejsze strony kosmetyków Organic Series zlecono badania kliniczne potwierdzające bardzo wysoką skuteczność w niezależnych laboratoriach badawczych.

Jako jedna z niewielu firm na rynku przeprowadziliśmy 21- dniowe badania potwierdzające skuteczność wchłanialności aktywnych składników w oferowanych organicznych produktach. Dlaczego 21-dniowych? Ponieważ naskórek złuszcza się w przeciągu 21 dni i dopiero po tym czasie można było prawidłowo ocenić czy produkt działa należycie.

BADANIA APLIKACYJNO-APARATUROWE Przeprowadzono pod nadzorem lekarza dermatologa, przy pomocy aparatu pomiarowego , przed zastosowaniem produktu oraz po 4 tygodniach regularnej aplikacji.

 

Jeden z niewielu na rynku krem który w swoim składzie, zawiera czysty kwas laktobionowy w tak wysokim stężeniu (10 %) co zapewnia jego intensywne działanie i nie powoduje silnych podrażnień. Ze względu na unikalną budowę ma nie tylko właściwości złuszczające – jest również w stanie przyspieszyć odnowę komórkową. Intensywnie nawilży i wygładzi skórę. Ma właściwości antyoksydacyjne i zwiększające elastyczność skóry.

 

Elastyczność skóry mierzona za pomocą kutometru pozwala na pośrednią ocenę elastyczności skóry. Kutometr zasysa pod ciśnieniem skórę i na podstawie wartości unoszenia i czasu powrotu określana jest elastyczność.

Wysokie wskaźniki – 11,16% zapewniają spektakularne efekty – znaczna poprawa elastyczności, jędrności, widoczne napięcie oraz wygładzenie skóry. Dla porównania większość produktów  uzyskuje średnie wyniki na poziomie 01 – 3%

Ocena skóry dokonana jest na podstawie mikrofotografii.

Ocena stanu skóry po zakończeniu 4-tygodniowej aplikacji produktu: rozszerzone ujścia gruczołów łojowych zostały zwężone, okołomieszkowe stany zapalne złagodzone, skóra wygładzona, złagodzone zaczerwienienie.

Kup krem z kwasem laktobionowym i ciesz się jego wspaniałymi rezultatami.

 

Przewiń do góry

Zapisz się do newslettera!

Zapisując się do newslettera otrzymujesz dostęp do informacji i promocji, również tych limitowanych. A za zapis otrzymasz:

40 zł na zakupy!